akcia


Okná a dvere » Plastové okná

Slovaktual PASIV - HL swiss


Slovaktual PASIV - HL swiss Novinka v produktovej rade Slovaktual - okno s hranatými líniami, s novým trojsklom s teplým rámikom SGG Swisspacer V, a stavebnou hĺbkou 85 mm vyhovujúce pre pasívne domy. Profilový systém umožňuje zasklenie až do hrúbky 61 mm. Vďaka špičkovým tepelnoizolačným vlastnostiam ušetrí až 40 % v tepelnej izolácii (pozri dokument pdf) oproti 5-komorovým plastovým oknám. Vďaka revolučnej technológii Slovaktual používa v krídlach nových plastových okien sklo pevne zlepené s krídlom. Plastové okná Slovaktual sú tak ľahšie, bezpečnejšie, nedochádza k odťahovaniu profilu od skla. Zvyšuje sa odolnosť okna proti vlámaniu vďaka pevnému spojeniu skla po celom obvode(tabuľa skla sa nedá z krídla vytlačiť von, ani v prípade vypáčenia zasklievacej lišty). Automatizácia výroby zaručuje vyššiu kvalitu spracovania a pri rozbití skla je možná jeho výmena bez poškodenia tesnenia.

Slovaktual PASIV - OL


Slovaktual PASIV - OL Špičkové okno s vynikajúcimi tepelnoizolačnými vlastnosťami určené predovšetkým pre rodinné domy, nízkoenergetické a pasívne domy. Vďaka revolučnej technológii Slovaktual používa v krídlach nových okien sklo pevne zlepené s krídlom. Stavebná hĺbka 85 mm umožňuje zlepšiť tepelnú aj zvukovú izoláciu a zvýšiť pevnosť celej konštrukcie. Okná Slovaktual sú tak ľahšie, bezpečnejšie, nedochádza k odťahovaniu profilu od skla. Zvyšuje sa odolnosť okna proti vlámaniu vďaka pevnému spojeniu skla po celom obvode(tabuľa skla sa nedá z krídla vytlačiť von, ani v prípade vypáčenia zasklievacej lišty). Automatizácia výroby zaručuje vyššiu kvalitu spracovania a pri rozbití skla je možná jeho výmena bez poškodenia tesnenia.

Slovaktual STANDARD - OL


Slovaktual STANDARD - OL Štandardné okno s vynikajúcimi tepelnoizolačnými vlastnosťami určené predovšetkým pre rekonštrukciu bytových domov. Vďaka revolučnej technológii Slovaktual nepoužíva v nových krídlach okien klasickú oceľ, ale sklo je s krídlom pevne zlepené. Pridanie komôr namiesto ocele umožňuje zlepšiť tepelnú aj zvukovú izoláciu pri zachovaní pevnosti celej konštrukcie. Okná Slovaktual sú tak ľahšie, bezpečnejšie, nedochádza k odťahovaniu profilu od skla. Zvyšuje sa odolnosť okna proti vlámaniu vďaka pevnému spojeniu skla po celom obvode (tabuľa skla sa nedá z krídla vytlačiť von, ani v prípade vypáčenia zasklievacej lišty). Automatizácia výroby zaručuje vyššiu kvalitu spracovania a pri rozbití skla je možná jeho výmena bez poškodenia tesnenia. Výrobok získal ČESTNÉ UZNANIE na stavebnom veľtrhu CONECO Bratislava 2008 - Za zlepšenie kvalitatívnych parametrov plastových okien vlepovaním izolačného skla do rámu krídla po celom obvode.

Slovaktual BASIC


Slovaktual BASICLacnejšia varianta plastového okna s dobrými tepelnoizolačnými vlastnosťami určeného predovšetkým pre menej náročných zákazníkov a kancelárske, výrobné, skladové a pivničné priestory. Uvedením okna Slovaktual BASIC chceme osloviť cenovo citlivých zákazníkov ale zároveň považujeme za dôležité zachovať v konštrukcii okna technické riešenia, od ktorých iní výrobcovia v snahe znižovať ceny svojich okien upúšťajú - trojité tesnenie a zachovanie primeraných tepelnoizolačných vlastností.

Kontakt


EKOTECH

Levočská 14
080 01 Prešov

tel./fax: 051/7714 960

mobil: 0902 950 865

e-mail:

Otváracie hodiny


Pondelok08:30 - 17:00
Utorok08:30 - 17:00
Streda08:30 - 17:00
Štvrtok08:30 - 17:00
Piatok08:30 - 16:00
Sobotazatvorené
Nedeľazatvorené


© 2012-2018 ekotechpo.sk. Všetky práva vyhradené.