akcia


Okná a dvere » Servis a údržba

Na plastové okno ako súčasť stavebného diela sú kladené vysoké technické požiadavky. Okrem dôležitého ošetrovania kovania okien by ste mali priebežne kontrolovať povrch rámov a krídiel, zasklenie a tesnenia a poškodené miesta ihneď opraviť.
Gumové tesnenie treba 1x ročne umyť saponátom a natrieť silikónovým olejom. Týmto spôsobom sa zabezpečí dlhá životnosť a funkčnosť tesniacich častí. Na čistenie používajte vždy len bežné čistiace prostriedky s nízkou agresivitou!!!
Pri realizácii omietok, oprave vnútorného ostenia alebo akýchkoľvek stavebných prácach nesmie v žiadnom prípade dôjsť k znečisteniu alebo zaneseniu komponentov kovania omietkovinou, maltou a pod.
Aby bola zachovaná funkčnosť otváravo-sklopného kovania (OS) pre plastové okná a balkónové dvere, je potrebné urobiť najmenej raz ročne nasledujúce úkony: U častí kovania, ktoré majú bezpečnostný charakter, je potrebné v pravidelných intervaloch kontrolovať ich opotrebenie. Všetky pohyblivé časti a uzatváracie miesta kovania je potrebné mazať. Uzávery a uzatváracie čapy mazať technickou vazelínou. Do všetkých vodiacich drážok kvapnúť pár kvapiek oleja na spodné tiahla.
Je potrebné používať iba také čistiace a ošetrovacie prostriedky, ktoré nenarušia ochranu proti korózii.

Čistič okien


cistic okien slovaktual So správnymi čistiacimi prostriedkami je údržba okien jednoduchou záležitosťou. Originálny čistič okien Slovaktual s vôňou jablka alebo pomaranča si môžete zakúpiť priamo v predajniach Slovaktual.


Čistiaca sada na okná Wes Slovaktual


cistic okien slovaktual wes Obsahuje kompletný set na starostlivosť, ošetrenie a konzerváciu okien, dverí a žalúzií z plastu. Môžete si ho zakúpiť v predajniach Slovaktual.

Kontakt


EKOTECH

Levočská 14
080 01 Prešov

tel./fax: 051/7714 960

mobil: 0902 950 865

e-mail:

Otváracie hodiny


Pondelok08:30 - 17:00
Utorok08:30 - 17:00
Streda08:30 - 17:00
Štvrtok08:30 - 17:00
Piatok08:30 - 16:00
Sobotazatvorené
Nedeľazatvorené


© 2012-2018 ekotechpo.sk. Všetky práva vyhradené.