Tieniaca technika » Sieťky proti hmyzu

Siete proti hmyzu exteriérové


Posuvne sietove dvere Posuvné sieťové dvere si v poslednej dobe získali veľkú obľubu, pretože predstavujú vynikajúci prostriedok pre ochranu interiéru pred hmyzom. Posuvné sieťové dvere SD3P sú jedným z typov výrobkov zo skupiny PRIMASET – siete proti hmyzu. Posuvné sieťové dvere sa vyznačujú precíznym dielenským spracovaním, spoľahlivosťou kvalitných komponentov, elegantným dizajnom a jednoduchou montážou.

PRIMASET SOM PRIMASET SOM je okenná sieť bez lemu, ktorá poskytuje širokú možnosť použitia. S roznymi sposobmi upnutia a vyhotovení podľa individuálnych požiadaviek zákazníka zaručuje dokonalé prekrytie otvoru a znemožňuje prístup hmyzu do interiéru. Rám siete je z hlinikového valcovaného profilu povrchovo upravovaného v troch farbách - bielej, hnedej a v imitácii dreva zlatý dub. Sieťovina je zo sklolaminátového vlákna, vyznačuje sa pevnosťou a dobre odoláva poveternostným podmienkam. Svojím elegantným a nevtieravým vzhľadom nenarúša celkový dojem z interiéru.

PRIMASET SOL PRIMASET SOL je okenná sieť s lemom, ktorá predstavuje účinnú ochranu intriéru proti hmyzu a je neoddelitelným doplnkom nie len obytných priestorov. Rám siete je z valcovaného hlinikového profilu povrchovo upravovaného vo viacerých farbách. Sieťovina je zo sklolaminátového vlákna, vyznačuje sa pevnosťou a dobre odoláva poveternostným podmienkam. Jednoduchá montáž a demontáž na okenný rám z interiéru z nej robí elegantný , pritom však vysoko funkčný doplnok okna.

PRIMASET SOT PRIMASET SOT je okenná sieť s lemom, ktorá predstavuje účinnú ochranu interiéru proti hmyzu. Rám siete je vyrobený z extrudovaného hlinikového profilu povrchovo upravovaného vo viacerých farbách. Sieťovina je zo sklolaminátového vlákna, pričom sa vyznačuje svojou pevnosťou a dobre odoláva poveternostným podmienkam. Jednoduchá montáž a demontáž na okenný rám z interiéru robí z tejto siete elegantný, pritom však vysoko funkčný doplnok každého okna.

PRIMASET SOV PRIMASET SOV je okenná sieť s odsadením, ktorá sa hlavne využíva na staré drevené okná s okapovou lištou na okennom ráme. Sieť je vyrobená z valcovaného hlinikového profilu povrchovo upravovaného v dvoch farbách - bielej a hnedej. Sieťovina je zo sklolaminátového vlákna, pričom sa vyznačuje svojou pevnosťou a dobre odoláva poveternostným podmienkam. Sieť SOV slúži ako účinná ochrana proti vniknutiu hmyzu do interiéru.

PRIMASET SS2 PRIMASET SS2 je samonavíjacia sieť, ktorá predstavuje najpohodlnejšie riešenie ochrany interiéru proti hmyzu, pretože v čase, keď ju nepotrebujeme ju jednoducho vytiahneme do bubna. Sieťovina je vedená vo vodiacích nohách s kefkovým tesnením a do bubna sa navíja pomocou pružinového mechanizmu. Samonavíjacia sieť sa vyrába v dvoch farebných prevedeniach - bielej a hnedej. Ovláda sa pomocou šnúrky a dvoch madiel jednoduchým zaklapnutím do spodného profilu.

PRIMASET SD1 PRIMASET SD1 sú sieťové dvere, ktoré sú vyrobené z extrudovaného hlinikového profilu povrchovo upravovaného v dvoch farbách - bielej a hnedej. Sieťovina je vyrobená zo sklolaminátového vlákna, ktoré nepodlieha korózii a dobre znáša teplotné rozdiely. Tento typ sieťových dverí sa montuje na rám alebo do ostenia. Vyznačujú sa precíznym dielenským spracovaním, spoľahlivosťou kvalitných komponentov, elegantným dizajnom a jednoduchou montážou.

PRIMASET SD3 PRIMASET SD3 sú sieťové dvere, vyrobené z extrudovaného hlinikového profilu povrchovo upravovaného vo viacerých farebných prevedeniach. Použitá sieťovina je vyrobená zo sklolaminátového vlákna , ktoré nepodlieha korózii a dobre znáša teplotné rozdiely. Tento typ sieťových dverí sa montuje iba na rám. Vyznačujú sa precíznym dielenským spracovaním, spoľahlivosťou kvalitných komponentov, elegantným dizajnom a jednoduchou montážou.

Kontakt


EKOTECH

Levočská 14
080 01 Prešov

tel./fax: 051/7714 960

mobil: 0902 950 865

e-mail:

Otváracie hodiny


Pondelok08:30 - 17:00
Utorok08:30 - 17:00
Streda08:30 - 17:00
Štvrtok08:30 - 17:00
Piatok08:30 - 16:00
Sobotazatvorené
Nedeľazatvorené


© 2012-2018 ekotechpo.sk. Všetky práva vyhradené.