Tieniaca technika » Látkové rolety

Interiérové


Látkové, drevené rolety FANROLL


Fanroll FK Rolety Fanroll s označením FK sú drevené interiérové rolety s dreveným nosníkom a drevenou tkaninou. Aj ostatné časti výrobku sú materiálovo a farebne zladené a dotvárajú prírodný charakter rolety.Sú vyrábané s dvoma typmi ovládania a to rolovanie pomocou šnúry z dola nahor a tzv. americké sladanie. Možné je ich nastaviť do ktorejkoľvek polohy a to pomocou brzdy alebo kladky. Rolety s drevenou tkaninou sú stále obľúbenejším moderným doplnkom interiérov.

Fanroll FTM Fanroll FTM sú interiérové látkové motorické rolety ovládané pomocou dialkového ovládanie alebo vypínača. Vyrábané su s priemerom horného návinu 43mm. Látka určená na roletu može byť z roznych materiálov, často sa využívajú špeciálne látky ako napr. SilverScreen. Ponuka látok zahŕňa širokú škálu farieb a dekoratívnych motívov, z ktorých si určite vyberie aj ten najnáročnejší zákazník.

Fanroll FP Fanroll FP je pružinová roleta, vyrábaná s dvoma priemermi horného návinu a to 25 a 38mm. Rolety je možné nastaviť do akejkoľvek polohy pomocou aretačného mechanizmu. Vzhľadom k širokej škále ponúkaných látok je možné pružinové rolety prisposobiť každému interiéru. Roleta sa montuje priamo na okno, alebo na nadokenný preklad, pričom látka može prekrývať požadovanú časť steny. Ovládanie je umožnené šnúrkou, prípadne madlom.

Fanroll FRD Fanroll FRD sú interiérové rolety s drevenou tkaninou. Hlavnou súčasťou je hriadeľ s priemerom 38mm, ktorý je ovládaný retiazkou. Rolety je možné nastaviť do ľubovoľnej polohy, pričom jednoduchá montáž a možnosť výberu drevenej tkaniny robia z tejto rolety žiadaný a dekoratívny doplnok interiéru.


Fanroll FR Fanroll FR sú intriérové látkové rolety vyrábané s dvoma priemermi horného návinu a to 25 a 38mm. Prednosťou je veľmi jednoduché ovládanie a montáž. Montuje sa priamo na okno alebo na nadokenný preklad. Látka určená na roletu može byť z roznych materiálov v závislosti od toho, či chceme docieliť iba stlmenie svetla alebo úplné zatienenie. Ponuka zahŕňa širokú škálu farieb a dekoratívnych motívov, z ktorývh si určite vyberie aj ten najnaročnejší zákazník.

Fanroll FTR Fanroll FTR sú interiérové látkové rolety ovládané retiazkou vyrábané s priemerom horného návinu 43mm. Látka určená na roletu može byť z roznych materiálov v závislosti od toho, či chceme docieliť iba stlmenie svetla alebo úplé zatienenie. Ponuka zahŕňa širokú škálu farieb a dekoratívnych motívov, z ktorých si vyberie aj ten najnáročnejší zákazník.

Fanroll FM Funroll Mini FM sú interiérové lákové rolety ovládané retiezkou, vyrábané s priemerom horného návinu 17mm. Prednosťou rolety je veľmi jednoduché ovládanie a montáž, pričom k montáži nie sú potrebné žiadne skrutky na jej upevnenie. Roletka sa montuje priamo na okno pomocou kovových závesných vešiakov. Pomocou horného a dolného kovového vešiaka je napnutý vodiaci silón, ktorý zaisťuje fixáciu rolety. Široká možnosť výberu látok robia z tejto rolety žiadaný a dekoratívny doplnok interiéru.

Látkové rolety ROLLITE


ROLLITE R ROLLITE R sú interiérové látkové rolety ovládané retiazkou. Základnou funkciou roletiek je ochrana interiéru miestnosti pred slnečnými lúčmi, aj keď ako atraktívny a praktický doplnok sa tešia čoraz vačšej obľube. Látka určená na roletu može byť z roznych materiálov v závislosti od toho, či chceme docieliť iba stlmenie svetla alebo úplné zatienenie. Ponuka zahŕňa širokú škalu farieb a dekoratívnych motívov, z ktorých si určite vyberie aj ten najnáročnejší zákazník.

Rolety, interiérové pre strešné okná – MIST


MIST MT MIST MT sú interiérové strešné látkové rolety ovládané madlom. Jednou z najdoležitejších vlastností tohto výrobku je, že rovnomerne tlmí slnečné lúče a významnou mierou tak zabraňuje prehrievaniu interéru. Roleta je konštruovaná tak, že látka má stalý sťah a nedochádza teda k jej previseniu. Rolety MIST sú vyrábané pre tri typy strešných okien a to VELUX, FAKRO a ROTO.

Kontakt


EKOTECH

Levočská 14
080 01 Prešov

tel./fax: 051/7714 960

mobil: 0902 950 865

e-mail:

Otváracie hodiny


Pondelok08:30 - 17:00
Utorok08:30 - 17:00
Streda08:30 - 17:00
Štvrtok08:30 - 17:00
Piatok08:30 - 16:00
Sobotazatvorené
Nedeľazatvorené


© 2012-2018 ekotechpo.sk. Všetky práva vyhradené.